Sklep u Kunických

Sklep u Kunických

Levné ubytování na Slovácku - srdci Jižní Moravy, v příjemném prostředí nad sklepem. Vhodný pro všechny - rodiny s dětmi, turisty, cykloturisty, milovníky vín, rybáře, houbaře, přátele... K dispozici je celý sklep, ve kterém je kuchyňka, koupelna, WC, obývací ložnice s jídelním stolem, dvoulůžkem a krbovými kamny, ložnice se čtyřmi lůžky, podzemní posezení a venkovní velká terasa.

Apartmán Jiřinka

Apartmán Jiřinka

Levné ubytování na Jižní Moravě, v centru města Vracov. Vhodný pro všechny turisty, cykloturisty, milovníky vín, rybáře, houbaře, myslivce, řidiče.... K dispozici je apartmán (garsonka), ve kterém je plně vybavená malá kuchyňka, koupelna s WC, 2x postel s možností jedné přistýlky a jídelní stůl. Na dvorku možnost grilování a relaxu. Apartmán Jiřinka a Jiřinka suterén-apartmán se dá spojit v jeden objekt.

Apartmán Zdeňka

Apartmán Zdeňka

Levné ubytování na Kyjovsku ve městě Vracov, srdci Jižní Moravy, v příjemném prostředí. Vhodný pro všechny - rodiny s dětmi, turisty, cykloturisty, milovníky vín, rybáře, houbaře, přátele..... K dispozici je celé podlaží, ve kterém je plně vybavená kuchyň, jídelní kout, koupelna s bidetem, WC, obývací pokoj /možnost 1x přistýlky/, 1x ložnice s dvoulůžkem /možnost 1x přistýlky/ a 1x ložnice s dvoulůžkem.

Jiřinka suterén - apartmán

Jiřinka suterén - apartmán

Apartmán se třemi lůžky s kuchyňkou a koupelnou. Na dvorku možnost grilování a relaxu. Apartmán Jiřinka a Jiřinka suterén-apartmán se dá spojit v jeden objekt.

APARMÁN STORE

APARMÁN STORE

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňkou, WC, sprchou a umyvadlem.

Pokoj pro hosty v soukromí. Samostatný vchod.

Pokoj pro hosty v soukromí. Samostatný vchod.

Pokoj pro hosty.